Dreame D9 Çoklu Harita Geldi !
Dreame D9 Çoklu Harita Geldi !

Dreame D9 Çoklu Harita Geldi !

Değerli MiHangar ailesi hepinize merhaba;

Bu gün sizlere çok güzel bir haberimiz var. Dreame D9 Robot Süpürge modeline Yeni gelen yazılım güncellemesi ile birlikte Multi Map ( çoklu harita ) özelliği geldi.

Dreame D9 Vacuum Mop robot süpürge satışa sunulduğu tarihten buyana çok iyi bir ivme kazandı. Kronik arızasının olmayışı ve üstün malzeme kalitesi ile ilgileri üzerine çekmekte zorlanmadı. Üstelik 3000Pa emiş gücü ve 5200mAh batarya ile tam bir performans cihazı oldu.

Rakiplerinden tek – yönü sadece 1 harita kaydedebiliyor olmasıydı. Dreame D9 Firmware update (yazılım güncellemesi ) ile multi map ( çoklu harita ) 3 farklı harita kaydetmemize ve bu haritalar üzerinde özelleştirme yapmamıza olanak tanıyor.

Dreame D9 Çoklu Harita Güncellemesi ne işimize yarar ?

1 den fazla kat olan evlerde her katı kendi haritası ile temizlemesine ve harita özelliklerinden faydalanabilmemize olanak tanır. 3 Farklı harita çıkarabilir.

Dreame D9 Çoklu Harita güncellemesi nasıl yüklenir ?

Mi Home uygulaması üzerinde Ayarlar sekmesinde Firmware Update alanından güncelleştirmenizi alabilirisiniz. Robot süpürgeniz şarj istasyonunda ve açık durumda olmalıdır.

Bir sonraki yazımızda görüşmek dileği ilesağlıklı kalın 🙂

9 yorum

  1. Murat

    Güncelleme geldikten sonra haritayı kullanamadık. Cihaz harita çıkaramıyor. Eski haritaya göre temizlik te yaptıramıyoruz. Oda da seçemiyoruz. Oda seçmeye çalıştığımızda “Bu özellikten harita tamamlanınca yararlanabilirsiniz” anlamında bir mesaj çıkıyor. Ama birinci harita (güncellemeden önceki) Map Management bölümünde görünüyor. Ancak bu haritayı da kullanamıyoruz. Belki de ürünün en önemli eksiği ayrıntılı kullanım kılavuzunun olmaması.
    Bu konuda lütfen yardım bekliyoruz.

  2. Seher

    Merhaba, dubleks evde oturuyorum evimizin üst katının haritasını çıkartmıştı fakat alt katı çıkartınca üst kat haritası silindi. Sanırım yanlış bir şey yaptım. Benim gibi yapamayanlar için işlem basamakları şeklinde anlatabilirseniz çok memnun olurum şimdiden teşekkür ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir